Hakkımızda

SOUTH FİDAGRO

 

Çiftçilerimizin yoğun talepleri üzerine artan fide taleplerini karşılamak amacıyla 2009 yılında Adana'nın Yüreğir bölgesinde kurulmuştur. Her türlü aşısız, sebze, çiçek fideleri yanında aşılı karpuz, aşılı patlıcan, aşılı domates fidelerimizi yetiştirip değerli üreticilerimize sağlıklı ve kaliteli şekilde teslim etmeyi amaçlamıştır. Çiftçilerimizin taleplerine göre ileri tarihte ya da işlerini kolaylaştırmak, hızlandırmak amacıyla ekimlerimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Fidelerimiz dikildiği anda toprağa hızla uyum sağlamakta, çiftçilerimizin işini kolaylaştırmaktadır.

 

 

VİZYONUMUZ

Ekonomik ve sorunsuz hizmet sunmak, kurumsal mükemmelliğin ön koşulu olan ekip mükemmelliği ile birlikte Türkiye’de verdiğimiz hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak. Kamu kurumları ile özel sektör hizmet alanlarında küresel şirket olarak yetenek ve bilgilerimiz sunmak.

 

 

MİSYONUMUZ

Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmak.